Sakoma, kad geriau vieną kartą pasikalbėti gyvai nei dešimt perskaityti. Būtent šia tiesa vadovaujasi ir jau tradicija tampantį renginį organizuojančios Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti ir Ariogalos gimnazijos vadovai, šį kartą į meninę konferenciją „Vaikai Holokausto metu“ sukvietę aktyvius ir žingeidžius moksleivius.




























