Lapkričio 29 d. 17 val. Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus kviečia į antrąją ekskursiją po parodą „Nuo Šiaurės jūros iki Kūčių stalo“. Apie silkės kelią šį kartą pasakos parodos bendraautorė, Klaipėdos universiteto doktorantė Akvilė Poškienė. Po ekskursijos susirinkusiųjų lauks Palangos žydų bendruomenės organizuotas žydų kulinarinio paveldo pristatymas, kurį lydės žydiškų užkandžių su silke degustacija. Jį rengia Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenės edukatorė Dovilė Rūkaitė.

























































