,,Makabi” plaukimo čempionatas 2019 lapkritis

2019 m. lapkričio 17 d. Lietuvos sporto klubas “Makabi” surengė, jau tradicija tapusį, Lietuvos plaukimo čempionatą, kuris subūrė ,,Makabi” klubo plaukikus iš visos Lietuvos. Šį kartą čempionatas vyko Vilniuje, Žirmūnų mokyklos baseine. Tai buvo išties graži plaukimo šventė, subūrusi įvairaus amžiaus dalyvius. Puikius rezultatus pademonstravo mūsų jaunieji Pasaulio ir Europos makabiadų medalininkai, kurių profesionalus plaukimas sukėlė susižavėjimo bangą. Mergaičių jaunių grupėje, abiejose distancijose 25 m (14.73 s) ir 50 m (31.07 s) pirmąsiasvietas iškovojo  Europos  Makabiados medalininkė Erika Filipavičiūtė (Vilnius). Antrąją vietą užėmė Neda Doroševaitė (Vilnius),  25 m (17.63 s) ir 50 m (40.25 s), trečiąją vietą užėmė Erikos Filipavičiūtės sesutė Ugnė Filipavičiūtė (Vilnius) 25 m (19.26 s) ir 50 m (41.74 s).

Berniukų jaunių grupėje 25 m. distancijoje 1 vietą iškovojo Europos makabiados medalininkas Kristijonas Šreiberis (12.55 s), Vilnius, 2 vietą –  Europos makabiados medalininkas Robert Nikitin  (12.70 s), Vilnius,  3 vietą – Kristupas Kvetko (13.32 s), Šiauliai.  50 m distancijoje pirmasis finišavo Robert Nikitin, Vilnius (27.44 s), antrasis Kristupas Kvetko, Šiauliai (28.65 s), trečias Kristijonas Šreiberis, Vilnius (28.82 s).

Amžiaus grupėje 18-35 m. puikų rezultatą pademonstravo Aidas Ganelinas, Kaunas, užėmęs dvi pirmąsias vietas abejose distancijose: 25 m (12.54 s), 50 m (28.16 s). Antrąją vietą užėmė Artiom Nikiforov, Vilnius, 25 m (19.64 s), 50 m (39.11 s).

Visada aktyvūs ir mūsų veteranai, kurie demonstruoja puikų pavyzdį jaunimui, įrodydami, kad sportuoti galima nepriklausomai nuo amžiaus.

Amžiaus grupėje 35-55 m. moterų grupėje, distancijoje 25 m, pirmąją vietą iškovojo Ina Zolotin (Kaunas), antrąją vietą Ema Rus (Šiauliai). Distancijoje  50 m. pirmąją vietą iškovojo Ema Rus (Šiauliai). Vyrų grupėje pirmąją vietą abiejose distancijose iškovojo Vilmantas Bočkus (Šiauliai).

Veteranų amžiaus grupėje 55+ moterų grupėje, 25 m distancijoje pirmąją vietą iškovojo Valentina Finkelšteinienė (Vilnius), antrąją – Raja Veblinskienė (Kaunas). 50 m distancijoje pirma vieta – Valentina Finkelšteinienė (Vilnius).

Vyrų veteranų grupėje 55+, distancijoje 25 m, pirmąją vietą iškovojo Davidas Ganelinas (Kaunas), antrąją – Leonidas Levinas (Kaunas), trečiąją – Eduardas Gurvičius (Vilnius). 50 m. distancijoje pirmąją vietą iškovojo Leonidas Levinas (Kaunas), antrąją – Eduardas Gurvičius (Vilnius), trečiąją – Vladimir Farberov (Vilnius).

Po varžybų, dalyviai naudojosi pirties malonumais, bei dalinosi įspūdžiais prie vaišių stalo.

Makabi sporto klubo tvarkaraštyje jau sekantis sportinis renginys, šaudymo varžybos, kurios įvyks sekantį sekmadienį, lapkričio 24d.