Sekmadienį susitikimas su programos NAALE atstovu

Sekmadienį susitikimas su programos NAALE atstovu

Dar viena išskirtinė proga jauniesiems mūsų bendruomenės nariams – kviečiame į susitikimą su NAALE Elite akademijos atstovu, kuris pristatys galimybę paaugliams mokytis Izraelyje.

NAALE – unikali programa, suteikianti galimybę žydų kilmės paaugliams gauti stipendiją ir 3-4 metus lankyti geriausias Izraelio aukštąsias mokyklas.

Programą 1992-aisiais įsteigė Švietimo pažangos draugija, kuri bendradarbiavo su Izraelio Švietimo ministerija ir Žydų agentūra. Iš pradžių ji buvo skirta repatriantų vaikams, bet po dešimtmečio jau įtraukė viso pasaulio talentingus žydų kilmės paauglius, suteikdama jiems geriausią vidurinį išsilavinimą ir neįkainojamą įrankį siekti ateities tikslų. Be to, NAALE Elite akademija padeda užmegzti tvirtą ryšį su žydiškomis šaknimis ir draugysčių, kurios jaunuolius lydės visą gyvenimą.

NAALE programos vyksta įvairiose Izraelio mokyklose, kurių kiekviena turi savo unikalų braižą, atitinkantį skirtingus stilius, pomėgius, religines bei pasaulietines pažiūras.

Šią savaitę į Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenę atvyksta programos NAALE direkcijos projektų vadovas Igalas Brantmanas, kuris atsakys į visus rūpimus klausimus.

Pasimatome:

Data: sekmadienis, kovo 10 d.

Laikas: 9:30

Vieta: Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenė (Pylimo g. 4, Vilnius).

BŪTINA REGISTRACIJA: viljamas@lzb.lt arba +370 672 50699