Stalo tenisininkai skina pergales

Makabi ORT stalo teniso komanda pirmojoje moterų lygoje iškovojo II vietą! Šio pasiekimo dėka mūsų sportininkės pakilo į aukščiausią Lietuvos lygą ir kitąmet žais tarp 12 stipriausių šalies komandų. Perėjimą į aukščiausią lygą nulėmė sėkmingas pagrindinės komandos žaidėjos Netos Alon pasirodymas Play-off etape, kur ji rezultatu 3-0 nugalėjo lygos favoritę. Komanda, kurioje žaidžia LŽB narės ir bičiulės, aplošė Šiaulių ir Utenos komandas, o finale nusileido tik Jonavos komandai.

Makabi ORT stalo teniso komanda ant apdovanojimų pakylos / Makabi nuotr.

Tai pirmas kartas stalo teniso istorijoje kai Makabi ORT komanda iškovoja garbę žaisti aukščiausioje Lietuvos lygoje. Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų merginomis bei linkime sėkmės kitąmet.

Ir tai dar ne visos sportininkų pergalės.

Lietuvos stalo teniso komandinio čempionato nugalėtojai – Vilniaus Šolom Aleichemo ORT gimnazijos moksleiviai Uosis Račinskas ir Jokūbas Kačerginskis!

Praėjusį savaitgalį Vilniuje vyko Lietuvos berniukų stalo teniso čempionatas. Vilniaus komandą atstovavo du Vilniaus Šolom Aleichemo gimnazijos moksleiviai ir dar vienas sportininkas. Komanda iškovojo auksą amžiaus grupėje iki 12 metų.

Uosis ir Jokūbas prieš 2 metus pradėjo treniruotis stalo teniso būrelyje įsteigtame Š. Aleichemo ORT gimnazijoje, kuriam vadovavo Neta Alon. Vaikinai ir toliau tęsia treniruotes N.Ž. stalo teniso klube, kuriam vadovauja treneris Khen Alon (N.Ž. klubas veiklą vykdo S. Daukanto progimnazijoje). Asmeninėse varžybose Uosis užėmė 5 vietą Lietuvoje, o Jokūbas – 6.

Sveikiname mūsų jaunuosius sportininkus!

Jaunieji stalo tenisininkai / Makabi nuotr.