Makabiada Vokietijoje

2021 m. rugsėjo 2-5 dienomis Vokietijoje, Diuseldorfo mieste įvyko Vokietijos „Makabi“ žaidynės, kuriose dalyvavo ir Lietuvos sporto klubo „Makabi“ komanda. Makabiadoje dalyvavo 600 dalyvių iš įvairių Europos šalių:  Vokietijos, Lietuvos, Austrijos, Nyderlandų ir Lenkijos.

Visi 6 Lietuvos  makabiečiai tapo medalininkais. Danielius Dubrovinas laimėjo pirmą vietą greitųjų šachmatų varžybose, o jauniausias komandos narys, – 12- metis šachmatininkas Danielius Šeras iškovojo pirmą vietą jaunių (iki 14 metų) varžybose ir 5-tą vietą greitųjų šachmatų bendroje įskaitoje. „Žaibo“ turnyre Danielius Šeras užėmė 3-čią vietą bendroje įskaitoje. Plaukikė Virginija Valadkaitė iškovojo tris aukso medalius trijose distancijose.

Stalo tenisininkė Gerda Šišonovaitė iškovojo aukso medalius jaunių, bei suaugusių grupėje ir bronzos medalį dvejetų varžybose. Puikiai pasirodė fechtuotojas Alanas Rinkevič fechtavimo varžybose, iškovodamas aukso medalį. Lauko teniso varžybose veteranių tarpe pajėgiausia buvo Valentina Finkelšteinienė.

LSK „Makabi“ komandos veiksmus Diuseldorfe koordinavo  „Makabi“ trenerių Tarybos pirmininkė,  plaukimo trenerė Oksana Sinkevič, šachmatų treneris Eduardas Šeras, „Makabi“  vykdomasis direktorius Danielius Dubrovinas ir LSK „Makabi“ prezidentas Semionas Finkelšteinas.

Lietuvos Sporto Klubo „Makabi“ pradeda pasiruošimą 2022 m. Pasaulio „Makabi“ žaidynėms Izraelyje.