LSK “Makabi” plaukimo varžybos  Kaune

LSK “Makabi” plaukimo varžybos Kaune

2017 birželio 4 d. Kaune, geriausiame Lietuvos plaukimo  baseine ( Kauno  m.  daugiafunkcinis  sporto  ir  pramogų  kompleksas  „GIRSTUTIS“vyko  LSK  „Makabi“ plaukimo  varžybos, kuriose  dalyvavo  plaukikai  iš  Vilniaus, Kauno  ir  Panevėžio. Sportininkai  rungtyniavo  7-iose  amžiaus  grupėse. Varžybos  buvo  vykdomos  25 m. laisvu  stiliumi  ir  50 m.  krūtine  distancijose  tarp  moterų  ir  vyrų.

Po  2  pirmas  vietas  iškovojo  vilniečiai  Ksenija  Tretjakova ,  Daniel  Bedulskij , Robert  Nikitin , Danielė  Balčiūnaitė  ir  Vladimir Perepelica. Kauniečiai   Dovidas Ganelinas, Aidas  Ganelinas, Polina  Vainer, Jolita  Makštutienė  ir  Leonid  Levin  iškovojo po  1 pirmą vietą.  Panevėžietis   Albertas  Savinčius  laimėjo  2  pirmas  vietas, Virginija  Petkevičienė  nugalėjo  vienoje  distancijoje.

Vilniaus  sportininkams  varžybose  sėkmingai  vadovavo  ir  pats  aktyviai  dalyvavo  Artiomas Perepelica, kuris  laimėjo  pirmą  vietą  plaukdamas  50 m.  krūtine. Visi  plaukikai  buvo  apdovanoti  atminimo medaliais, o varžybų  nugalėtojai – gražiomis  taurėmis. Sportininkai  po varžybų  galėjo  atstatyti  jėgas  įvairiose  pirtyse  ir  sukūrinėse  voniose, bei  skaniai  papietauti. Varžyboms  sėkmingai  vadovavo  vyr. teisėja  Loreta  Bakutienė.