2017 m. gegužės 18 d. 18 val. kviečiame į susitikimą su Lietuvos žydų bendruomenės pirmininke Faina Kukliansky ir Elžbietos Josadės filmo “Dialogas su Josefu” peržiūrą

2017 m. gegužės 18 d. 19.00 val. kviečiame Vilniaus žydų bendruomenės jaunimą ir visus norinčius į Elžbietos Josadės dokumentinio filmo “Dialogas su Josefu” peržiūrą Vilniuje “Pasakos” kino teatre. Po filmo taip pat vyks diskusija, susitikimas su filmo režisiere Elžbieta Josade ir filmo montuotoju Rareş Lenasoaie.

“Dialogas su Josefu” 2016 metais pelnė specialųjį žiūri paminėjimą Tarptautiniame dokumentinių filmų festivalyje Jihlava IDFF 2016, Geriausio Centrinės ir Rytų Europos dokumentinių filmų kategorijoje. Nacionalinė filmo premjera įvyko 2016 m. lapkričio mėnesį “Scanorama” kino forume.

Trumpas filmo aprašymas:

“Josefas tapo tai, kas jį supa – kalvotą žemę, dangų, ir siekia perprasti ir perteikti šio peizažo struktūrą. Droviai filmo autorė stebi dirbantį savo tėvą ir lydi jį šioje ypatingoje erdvėje.”

Prieš filmo peržiūrą, 18 val.  restorane “La Boheme”  maloniai kviečiame žydų bendruomenės jaunimą į neformalų susitikimą prie vyno taurės su Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenės pirmininke Faina Kukliansky. Pokalbio metu bus aptariami žydų tradicijų, paveldo išsaugojimo klausimai,  bendruomenės ateities perspektyvos, Pirmininkė atsakys kitus dominančius klausimus.