LSK „Makabi“  rudens teniso turnyras 2016

LSK „Makabi“ rudens teniso turnyras 2016

Š.m. lapkričio 27 d. SEB arenoje Vilniuje įvyko LSK „Makabi“ rudens teniso turnyras, kuriame dalyvavo 10 sportininkų (7 vyrai, 3 moterys). Varžybos vyko 2 minusų sistema, kartu žaidžiant visiems, išsiaiškinant visas vietas. Absoliučiu turnyro nugalėtoju tapo Danielius Merkinas. Moterų grupėje nugalėjo jauna, perspektyvi, profesionali tenisininkė Alisa Gaivaronskytė. Antrą , trečią vietas iškovojo  Valentina Finkelšteinienė ir Tatjana Podkolzina. Vyrų tarpe nugalėjo  Danielius Merkinas.

stten1

Antrą , trečią vietas iškovojo broliai Kęstas ir Norbertas Faktorovičiai. Stipriausias žaidėjas  tarp  veteranų buvo Grigorij Khiterer, sekančias vietas iškovojo Anatolijus Faktorovičius ir Eduardas Gurvičius. Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais, o moterims papildomai įteiktos gėlės. Po varžybų įvyko nugalėtojų apdovanojimas gražiais prizais ir draugiška vakarienė.