SĖKMINGI Lietuvos “Makabi” startai Berlyne!

Jau baigėsi plaukimo varžybos, kurios buvo ypatingai sėkmingos Lietuvos “Makabi” plaukikams.Varžybos vyko atvirame plaukimo baseline. Salygos varžytis buvo sudėtingos, nes oro temperatūra buvo labai žema, nuo 11C laipsnių ryte iki 18C dieną. Bet mūsų plaukikai išlaikė visus ismėginimus ir iškovojo 16 medalių. Kiekvienas iš keturių Lietuvos delegacijos narių varžėsi nuo 4 iki 8 plaukimo stilių distancijose.Rekordinį medalių “derlių”surinko plaukikas Andrej Fadejev, kuris iškovojo aštuonis medalius,trys aukso ir penkis sidabro.Tris bronzos  medalius iškovojo  veteranė Ela Pavinskienė.Taip pat tris bronzos medalius iškovojo jaunė Ekaterina Gamper, du – jaunis Artiom Perepelica. Dar tris medalius jaunieji  plaukikai iškovojo estafetėse su kitų šalių plaukikais: Ekaterina Gamper – vieną aukso ir vieną sidabro, o Artiom Perepelica vieną- sidabro.

Du Europos pirmenybiu aukso medalius iskovojo badmintonininkas Alanas Plavinas .Viena individualai ir viena kartu su Estijos badmintoniniku Semionu Bremeriu.

Sunkus yra mūsų mini futbolo komandos kelias. Pogrupyje mūsų komanda (treneris Gercas Žakas, komandos vadovas Matvejus Fišmanas, kapitonas Artūras Sobolis), laimėjo prieš Olandijos komandą 6:3, prieš  Turkijos 7:3 ir sužaidė  lygiosiomis 3:3 su Ispanijos makabiečiais, iškovoję pirmą vietą pogrupyje (viso dalyvauja 15 komandų, kurios suskirstytos į 4 pogrupius),ketvirtfinalyje rugpjucio 2 d. rungtyniaus su pajėgia Izraelio komanda.

Lauko tenisininkė Valentina Finkelsteinienė, laimėjusi mačus prieš pajėgias  JAV ir Vokietijos lauko tenisininkes pateko į pusfinalį  ir kovos del makabiados medalių. Šiandien savo dalyvavimą  makabiadoje pradeda  pajėgi  jauna stalo tenisininkė Vanesa Ražinskytė iš kurios mes tikimės labai gero rezultato.

Makabiadoje dalyvauja  2340 sportininku is 38 saliu ,kurie rungiasi 19 sporto saku.

Pranešimą atsiuntė Lietuvos Makabi sporto klubo prezidentas, delegacijos vadovas