Spalio 8 d. vyko LSK “Makabi” kulkinio šaudymo varžybos Vilniuje

Š.m. spalio 8 d. Vilnije VŠĮ „Šaudymo sporto klube GSKA“ vyko LSK „Makabi“ kulkinio šaudymo varžybos, kuriose dalyvavo šauliai: janiai, moterys ir vyrai. Varžybos buvo vykdomos šaudant po 25 šovinius (5 bandomieji ir 20 įskaitiniai) iš pistoleto 20 m. distancijos į krūtinės formos taikinius su atžymėtu 10 taškų ploto centru.

Visose kategirijose dominavo Fišų šeimos nariai. Tarp jaunių pirmą, antrą vietas iškovojo broliai Fišai –Adomas (139 tšk) ir Nojus (116tšk). Moterų grupėje pirmavo jų mama Kristina (109tšk), aplenkusi Laiminą Gurvičienę (55tšk), trečią vietą iškovojo Marina Balderman (40tšk). Tarp vyrų stipriausias buvo Julius Fišas (132 tšk), antras liko Algirdas Malcas ( 122tšk), trečias – Boris Kirzner (116tšk).

Visi šauliai buvo apdovanoti atminimo medaliais, o varžybų nugalėtojai – gražiomis taurėmis. Puikiai ir atsakingai varžybas organizavo Artiomas Perepelica. Varžyboms sėkmingai vadovavo ir teisėjavo sporto meistrai Anatoly Kapustin ir Aleksej Slyčkov.