Kvietimas patvirtinti savo narystę Vilniaus žydų bendruomenėje

Vilniaus žydų bendruomenė (toliau – VŽB) siekdama atnaujinti duomenis apie visus VŽB narius, maloniai informuoja, kad su kiekvienu VŽB nariu bus susisiekta telefonu dėl duomenų atnaujinimo. VŽB nario duomenų atnaujinimas suteiks galimybę efektyviau vykdyti VŽB įstatuose numatytas funkcijas, susijusias su kasdienine bendruomenės veikla, tuo pačiu leidžiant kokybiškiau suteikti VŽB nariams įvairias paslaugas.

VŽB taip pat maloniai kviečia asmenis, dar nesančius VŽB nariais ir norinčius įsilieti į mūsų bendruomenę, VŽB valdybai parašyti laisvos formos prašymą tapti VŽB nariais (pagal VŽB įstatus, bendruomenės nariais gali būti pilnametystės sulaukę ir veiksnūs Lietuvoje gyvenantys žydai bei jų šeimos nariai iš visų Lietuvos teritorijų, kur nėra regioninių žydų bendruomenių, o taip pat visi užsieniečiai žydai bei jų šeimos nariai, išreiškę raštu norą tapti Bendruomenės nariais, susipažinę su šiais įstatais ir įsipareigoję jų laikytis).

VŽB nario anketą atsisiųsti galite čia arba užpildyti atėjus į Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenę pas Moniką Antanaitytę (201 kab., II aukštas).

Prašymo formą atsisiųsti galite čia arba užpildyti atėjus į Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenę pas Moniką Antanaitytę (201 kab., II aukštas). VŽB narių  dokumentai Pylimo g. 4 priimami darbo dienomis nuo 8 iki 11 val. Juos galima pateikti ir el. paštu bet kuriuo metu: info@lzb.lt

Iškilus klausimams prašome kreiptis: Monika Antanaitytė, info@lzb.lt, tel.: 85 2613 003